Kınay Makina Hakkında

Şirketimiz Kınay Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında Osmaniye Merkez ilçesinde dürüstlük ve çözüm odaklılık prensipleri ile faliyetlerine başlamıştır.Isıtma-Soğutma ; Demirçelik ; Doğalgaz , Yangın ve Su Tesisatı alanlarında faliyet gösteren firmamız, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Bunun için neler yapmaktayız;

Faliyet gösterdiğimiz alanlardaki ürünlerde stoklu çalışarak , sizleri stok maliyetinden kurtarıyor , sizlere anında ulaşılabilir ve hızlı sevk edilebilir stok sunuyoruz.

Geliştirmekte olduğumuz b2b sitesiyle sizlere anlık fiyat gösterimi, anlık maliyet hesaplamada kolaylık ve şeffaf şekilde cari hesap takibi sağlıyoruz.

Sizlere ürünlerimizin fiyatlarını "size özel" şekilde sunarak , iş yükünüzü azaltıyor , piyasada daha rekabetçi olmanızı sağlamayı planlıyoruz.

Bayisi olduğumuz firmaların satınalımlarını düzenli olarak yaparak bu firmaların sağlamış olduğu avantajları siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Rekabetçi alımlar gerçekleştirerek ve bunları size sunarak karlılığınızı arttırıyoruz.

Firmamızdan satın almış olduğunuz ve kullanmadığınız ürünleri sorgusuz ve kolay şekilde iade alarak , ihtiyaç dışı stok maliyetlerinizin önüne geçiyoruz.

Tüm bu süreçte bizimle birlikte yola çıkan çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz. Kınay Makina olarak ilerleyen süreçlerde yeni depolar , yeni şubeler , yeni çalışma arkadaşlarıyla siz değerli çözüm ortaklarımıza daha iyi hizmet sunmayı ve birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla.